Szybkie linki

Informacje

ilość odwiedzin tej strony: 3104
ostatnia aktualizacja tej strony:
2015.02.02 13:11
ostatnia aktualizacja w BIP:
2017.09.19 10:10

Treść strony

STAROSTA Henryk Gapiński

(od 30.10.2012r.)

  • opublikował: Mariusz Paczkowski
    data publikacji: 2012-11-19 18:01
  • opublikował: Mariusz Paczkowski
  • zmodyfikował: Mariusz Paczkowski
    ostatnia modyfikacja: 2012-11-19 18:06
  • data wytworzenia: 2013-04-16
  • opublikował: Administrator Systemu
  • autor informacji: Krzysztof Wesołowski
    data wytworzenia: 2014-03-31
  • opublikował: Administrator Systemu
  • opublikował: Mariusz Paczkowski
    data publikacji: 2012-11-19 17:58

WICESTAROSTA Jarosław Józef Kołtuniak

(od 30.11.2012)

  • opublikował: Mariusz Paczkowski
    data publikacji: 2012-12-04 07:18
  • opublikował: Mariusz Paczkowski
    data publikacji: 2012-12-04 07:18

CZŁONEK ZARZĄDU Piotr Kapeliński

(od 30.10.2012 )

  • opublikował: Mariusz Paczkowski
    data publikacji: 2012-12-04 07:21
  • opublikował: Mariusz Paczkowski
    data publikacji: 2012-12-04 07:20

CZŁONEK ZARZĄDU Jan Nocoń

(od 30.10.2012 )

  • opublikował: Mariusz Paczkowski
    data publikacji: 2012-12-04 07:23
  • opublikował: Mariusz Paczkowski
    data publikacji: 2012-12-04 07:22

CZŁONEK ZARZĄDU Grzegorz Piasecki

(od 30.10.2012)

  • opublikował: Mariusz Paczkowski
    data publikacji: 2012-12-04 07:25
  • opublikował: Mariusz Paczkowski
    data publikacji: 2012-12-04 07:24

STAROSTA Marian Zieliński

(do 30.10.2012r.)

  • opublikował: Mariusz Paczkowski
    data publikacji: 2010-12-30 12:56
  • zmodyfikował: Mariusz Paczkowski
    ostatnia modyfikacja: 2012-11-19 17:58
  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2010-12-30 13:03

WICESTAROSTA Dariusz Jałoszyński

(do 30.10.2012r.)

  • opublikował: Mariusz Paczkowski
    data publikacji: 2010-12-30 12:57
  • zmodyfikował: Mariusz Paczkowski
    ostatnia modyfikacja: 2012-12-04 07:26
  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2010-12-30 12:59

CZŁONEK ZARZĄDU Piotr Kostecki

(do 30.10.2012r.)

  • opublikował: Mariusz Paczkowski
    data publikacji: 2010-12-30 13:01
  • zmodyfikował: Mariusz Paczkowski
    ostatnia modyfikacja: 2012-12-04 07:26
  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2010-12-30 12:56

CZŁONEK ZARZĄDU Stanisław Kwiatkowski

(do 30.10.2012r.)

  • opublikował: Mariusz Paczkowski
    data publikacji: 2010-12-30 13:02
  • zmodyfikował: Mariusz Paczkowski
    ostatnia modyfikacja: 2012-12-04 07:27
  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2010-12-30 13:03

CZŁONEK ZARZĄDU Grzegorz Łojewski

(do 30.10.2012r.)

  • opublikował: Mariusz Paczkowski
    data publikacji: 2010-12-30 12:58
  • zmodyfikował: Mariusz Paczkowski
    ostatnia modyfikacja: 2012-12-04 07:27
  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2010-12-30 13:03

Adres

Starostwo Powiatowe w Radziejowie

ul. Kościuszki 17

88-200 Radziejów

NIP 889-13-30-877

Kontakt

Dane kontaktowe

tel./fax
54 285-35-53,
54 285-22-87,
54 285-30-18,
54 285-35-18,

e-mail: powiat@radziejow.pl

Godziny

Czas pracy urzędu:

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

7:30 - 15:30
7:30 - 15:30
7:30 - 15:30
7:30 - 15:30
7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji przyjmuje interesantów codziennie w godzinach od 800 do 1400.

Stopka strony

w górę
Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
zamknij
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.