Szybkie linki

Informacje

ilość odwiedzin tej strony: 3881
ostatnia aktualizacja tej strony:
2014.12.16 14:46
ostatnia aktualizacja w BIP:
2017.05.19 13:18

Treść strony

PRZEWODNICZĄCY RADY Włodzimierz Gorzycki
(pełniący funkcję od dnia 31.05.2012 r.)
  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2012-06-12 08:39
  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2012-06-12 08:40
PRZEWODNICZĄCY RADY Wiesław Bogdański
(pełniący funkcję do dnia 31.05.2012 r.)
  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 13:10
  • zmodyfikował: Marlena Bruzda
    ostatnia modyfikacja: 2012-06-12 08:38
  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2012-07-02 11:20
  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 13:13

WICEPRZEWODNICZĄCY RADY Wiesław Bogdański

(pełniący funkcję od dnia 31.05.2012 r. do dnia 24.01.2013 r.)

  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2012-06-12 08:44
  • zmodyfikował: Marlena Bruzda
    ostatnia modyfikacja: 2013-05-24 13:22
  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2012-06-20 07:52

RADNY Krzysztof Estkowski

  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2012-11-13 08:26
  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2012-11-13 08:28

RADNY Henryk Gapiński

  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 13:10
  • zmodyfikował: Marlena Bruzda
    ostatnia modyfikacja: 2014-05-21 09:07
  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 13:17

RADNY Włodzimierz Gorzycki

  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 13:18
  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 13:19

RADNY Roman Grzegorzewski

  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 13:19
  • zmodyfikował: Marlena Bruzda
    ostatnia modyfikacja: 2014-05-21 09:08
  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 13:20

RADNY Dariusz Jałoszyński

  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 13:44
  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 13:49

RADNY Piotr Kapeliński

  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 13:51
  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 13:51

RADNY Jarosław Kołtuniak

  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 13:52
  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 13:52

RADNY Piotr Kostecki

  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 13:56
  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 13:57

RADNY Remigiusz Marian Koźmiński (pełni funkcję od 21.02.2013 r.)

  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2013-04-03 14:36
  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2013-04-03 14:43

RADNY Edward Kubisiak

  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 13:58
  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 13:58

RADNY Stanisław Kwiatkowski

  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 13:59
  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 13:59

RADNY Grzegorz Łojewski

  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 14:00
  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 14:00

RADNY Jan Nocoń

  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 14:00
  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 14:01

RADNY Grzegorz Piasecki

  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 14:01
  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 14:02

RADNY Zygmunt Świątkowski

  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 14:02
  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 14:03

RADNY Marek Trawiński

  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 14:03
  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 14:03

RADNY Marian Zieliński

  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 14:04
  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 14:04

RADNY Jerzy Zmierczak

  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 14:07
  • zmodyfikował: Marlena Bruzda
    ostatnia modyfikacja: 2014-05-21 09:03
  • opublikował: Marlena Bruzda
    data publikacji: 2011-01-31 14:05

Adres

Starostwo Powiatowe w Radziejowie

ul. Kościuszki 17

88-200 Radziejów

NIP 889-13-30-877

Kontakt

Dane kontaktowe

tel./fax
54 285-35-53,
54 285-22-87,
54 285-30-18,
54 285-35-18,

e-mail: powiat@radziejow.pl

Godziny

Czas pracy urzędu:

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

7:30 - 15:30
7:30 - 15:30
7:30 - 15:30
7:30 - 15:30
7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji przyjmuje interesantów codziennie w godzinach od 800 do 1400.

Stopka strony

w górę
Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
zamknij
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.