Biuletyn Informacji Publicznej
STAROSTWA POWIATOWEGO W RADZIEJOWIE

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.radziejow.pl

Treść strony

RADNY Kołtuniak Jarosław (pełni funkcję WICESTAROSTY od dnia 30.10.2012 r.) Lat 43, żonaty, dwoje dzieci. Doktor nauk humanistycznych. Nauczyciel piotrkowskiego gimnazjum. Dyrektor Liceów i Szkół Policealnych "Przyszłość" w Boguszycach. Autor i współautor książek o Kujawach i Wielkopolsce oraz artykułów naukowych i popularno-naukowych. Członek polskich towarzystw naukowych, historycznych i genealogicznych. Do Rady Powiatu został wybrany z listy SLD.

Metryka

  • opublikował: brak informacji
    data publikacji: 2010-12-08 11:18
  • zmodyfikował: brak informacji
    ostatnia modyfikacja: 2012-11-05 09:48

Rejestr zmian

  • zmieniono 2012-11-05 09:48 przez Marlena Bruzda

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 29660
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2013-02-07 11:42:35