Biuletyn Informacji Publicznej
STAROSTWA POWIATOWEGO W RADZIEJOWIE

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.radziejow.pl

Treść strony

Przewodniczący zarządu - Jarosław Józef Kołtuniak

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Małgorzata Chłodzińska Sekretarz Powiatu Radziejowskiego
    data wytworzenia: 2018-11-19
  • opublikował: administrator
    data publikacji: 2018-12-05 09:40

Członek zarządu - Grzegorz Piasecki

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Małgorzata Chłodzińska Sekretarz Powiatu Radziejowskiego
    data wytworzenia: 2018-11-19
  • opublikował: administrator
    data publikacji: 2018-12-05 09:39

Członek zarządu - Włodzimierz Jacek Gorzycki

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Małgorzata Chłodzińska Sekretarz Powiatu Radziejowskiego
    data wytworzenia: 2018-11-19
  • opublikował: administrator
    data publikacji: 2018-12-05 09:39

Członek zarządu - Piotr Kapeliński do 8 listopada 2020r.

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Małgorzata Chłodzińska Sekretarz Powiatu Radziejowskiego
    data wytworzenia: 2018-11-19
  • opublikował: administrator
    data publikacji: 2018-12-05 09:37
  • zmodyfikował: administrator
    ostatnia modyfikacja: 2021-01-21 09:04

Członek zarządu - Irena Zofia Matuszak - od 29 grudnia 2020r.

Metryka

  • opublikował: administrator
    data publikacji: 2021-01-21 09:05

Członek zarządu - Jan Nocoń

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Małgorzata Chłodzińska Sekretarz Powiatu Radziejowskiego
    data wytworzenia: 2018-11-19
  • opublikował: administrator
    data publikacji: 2018-12-05 09:36

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 3239
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2021-01-21 09:05:01