Biuletyn Informacji Publicznej
STAROSTWA POWIATOWEGO W RADZIEJOWIE

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.radziejow.pl

Treść strony

Przewodniczący - Gapiński Henryk (do dnia 16.11.2012 r.); Świątkowski Zygmunt (od dnia 16.11.2012 r.)
Zastępca przewodniczacego - Kołtuniak Jarosław (do dnia 10.12.2012 r.); Gapiński Henryk (od dnia 10.12.2012 r.)
Sekretarz - Zmierczak Jerzy (do dnia 16.11.2012 r.); Kołtuniak Jarosław (od dnia 10.12.2012 r.)
Członek - Gorzycki Włodziemierz

Członek - Zieliński Marian (od dnia 27.09.2012 r.)

Członek - Jałoszyński Dariusz (od dnia 27.06.2013 r.)

Metryka

  • opublikował: brak informacji
    data publikacji: 2011-01-10 14:13
  • zmodyfikował: brak informacji
    ostatnia modyfikacja: 2013-07-18 10:44

Rejestr zmian

  • zmieniono 2012-10-05 12:33 przez Marlena Bruzda
  • zmieniono 2013-02-07 12:12 przez Marlena Bruzda
  • zmieniono 2013-07-18 10:44 przez Marlena Bruzda

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 3494
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2013-07-18 10:44:40