Biuletyn Informacji Publicznej
STAROSTWA POWIATOWEGO W RADZIEJOWIE

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.radziejow.pl

Treść strony

Przewodniczący - Świątkowski Zygmunt (do dnia 16.11.2012 r.), Jałoszyński Dariusz (od dnia 16.11.2012 r.)
Zastępca przewodniczącego - Kwiatkowski Stanisław (do dnia 27.11.2012 r.), Kubisiak Edward (od dnia 27.11.2012 r.)
Sekretarz - Kubisiak Edward (do dnia 27.11.2012 r.), Świątkowski Zygmunt (od dnia 27.11.2012 r.)

Członek - Jałoszyński Dariusz (od dnia 27.09.2012 r.)

Metryka

  • opublikował: brak informacji
    data publikacji: 2011-01-10 14:30
  • zmodyfikował: brak informacji
    ostatnia modyfikacja: 2013-07-18 12:50

Rejestr zmian

  • zmieniono 2012-10-05 12:35 przez Marlena Bruzda
  • zmieniono 2013-07-18 12:50 przez Marlena Bruzda

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 5412
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2013-07-18 12:50:10